BEATPAZARI

Aşkın gözü kördür!

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümde yarışmacılar elenmemek için olağanüstü çaba harcarken, oyunlar heyecan yaratacak.

[dropcap]B[/dropcap]u bölümde; Cansu Şengör – Taylan Tekgönül, Seda – Abdullah Koparan, Hatice – Mustafa Atak ve Ebru İpek – Uğur Çepni çiftleri yarışacak.
İlk oyunda 5 çift en hızlı şekilde arabanın içindeki anahtarları bulup, elenmemek için mücadele edecek. Hanımlar anahtarı bulmak için ter dökerken, başarılı olan ve yarışmaya devam etme hakkı kazanan çiftlerin sevinç çığlıkları herkesi güldürecek.
Giriş etabından sonra oynanacak oyunu erkekler oynayacak. Beyler eşlerinin tahmin ettiği süre içerisinde onların yönlendirmesiyle gözleri kapalı olarak servis yapmaya çalışacaklar. Yarışmacılar oyunu tahmin edilen süre içinde tamamlamaya çalışırken, yarışmacıların panik dolu halleri ortaya renkli anlar çıkaracak. Beylerin oynadığı oyundan sonra hanımlar güçlerini sergileyecekleri bir oyun oynayacaklar. Hanımlar eşlerini kucaklarında taşımak için tüm güçlerini kullanacaklar.
Oynanan üç oyundan sonra en düşük puanı alan çiftler arasında ise önce “çapraz basket” ardından “para yağmuru” oyunu oynanacak. Finale oyununa kalmak isteyen çiftler eleme oyunlarda başarılı olmak ve elenmemek için büyük çaba gösterecekler. Çapraz basket oyununda heyecan dolu anlar yaşanırken, para yağmur oyununda yarışmacılar paraları kapmak için koşturacaklar.
Finale kalan iki çift ise yeni sezonun yeni final oyununu oynayacaklar. İki çiftin aynı anda oynayacağı bu etapta arka arkaya “ters kadeh“ ve “penaltı“ oyunu oynanacak. Oyunları başarılı ve hızlı şekilde oynayan çift, puan alıp diğer çiftin önüne geçmeye çalışacak. Etabı önce tamamlayan ve rakibine fark atan yarışmacı sıfır kilometre arabanın sahibi olacak.

Kanal D / 21 Eylül Cumartesi / 23.15