BEATPAZARI

Babanıza özel kokular!

Douglas Parfümeri Babalar Günü’ne özel olarak Jean Paul Gaultier “Le Beau Male”, Fendi, Tom Ford “Noir” ve Azzaro “Chrome” ve Douglas’a özel erkek bakım ürünlerini öneriyor.

[dropcap]D[/dropcap]ouglas Parfümeri’ye özel erkek bakım ürün serisi Men’s Sytemde yer alan Nemlendirici Yüz Jeli, cildin nemini arttırıyor, erken yaşlanmayı önlüyor ve çevresel etkilere karşı koruyor. Cildi taze ve bakımlı hissettiren bu serideki ürünler aynı zamanda cildin canlı ve taze görünmesini sağlıyor.

Le Beau Male parfümünün güçlü kokusu ve ferahlığı ile erkeklerde bağımlılık yaratıyor. İkonik metal kutusu ve zıtlıkların yoğunluğunun vücut bulduğu “Le Beau Male” şişesi ile kendine has kokusu ile duyuları yoğunlaştırıyor.

Tom Ford Noir ise erkeklerin dış dünyası ile iç doğasının zıtlığını tanımlıyor. Tom Ford Noir, Douglas babalarının içindeki herkesin olmak istediği, merak uyandıran, çekici, kibar, şehirli ve kültürlü adamı harekete geçiriyor.

Birçok erkek bakım ürünü ve parfümünü bir arada sunan Douglas Parfümeri, alışveriş keyfini babasıyla paylaşmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

Kaynak: İşte İletişim

Etiketler