Çarşamba , 13 Aralık 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » 20 Ağustos 2013 / Burç Yorumları

20 Ağustos 2013 / Burç Yorumları

KOÇ: Bugün, yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız.

BOĞA: Çevresel çatışmalardan uzak yaşamak isteyebilirsiniz. Fakat, isteklerinizden ve fikirlerinizden ödün vermediğiniz için, karmaşalar; her zaman gelip sizi buluyor.

İKİZLER: Arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça titiz bir tutum izliyorsunuz. Siz kaliteden ve duygusal paylaşımdan yanasınız.

YENGEÇ: İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün, güç ve duygusallıktan yanasınız. Her iki duygunun zıtlaşmasını hissederken öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz.

ASLAN: Bugün inatla kendi fikirleriniz savunmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle ters bir şey yaşamak istemiyorsanız olayları çok fazla irdelemekten vazgeçmelisiniz.

BAŞAK: Evinizle ilgili değişim yaşamak istiyor ve bazı çalışmaları başlatmak için uygun zaman kolluyorsunuz.

TERAZİ: Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.

AKREP: Tarzınızdan taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Risklere karşı temkinli olmanız gerekiyor. Bugün, katılacağınız toplantılarda sabit ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

YAY: Yanınızdaki kişilere belli etmeseniz bile, onların fikirlerini benimsemiyor ve kendi duygularınızla hareket ediyorsunuz.

OĞLAK: Bugün, çevrenizdeki insanlarla, iletişim konularında ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

KOVA: Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı yerlerde kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız.

BALIK: Kendinizi iyi ifade edeceğini bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir