Salı , 21 Kasım 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » 29 Temmuz 2013 / Burç Yorumları

29 Temmuz 2013 / Burç Yorumları

KOÇ: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ispat etmek için farklı göstergelere ihtiyacınız var. Aracı olarak kullanacağınız kişilerin size faydadan çok, zararı dokunabilir.

BOĞA: Bugün, disiplinli ve sabırlı davranırsanız, günün sonunda karlı çıktığınızı göreceksiniz. Maddi konularda, çeşitli fırsatlar sizi bekliyor.

İKİZLER: Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda ısrarcı davranıyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemiyorsunuz.

YENGEÇ: Bugün, her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak. Sezgilerinize güvenmenize rağmen, mantığınız her zamana çok daha fazla değer kazanıyor.

ASLAN: Yaşantınızla ilgili yapıcı kararlar almak üzeresiniz. Konuları ayrıntısıyla düşünmeli ve şartlarınızı doğru sunmalısınız.

BAŞAK: Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda ısrarcı davranıyorsunuz.

TERAZİ: Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz.

AKREP: Şehir dışında yapılacak çeşitli seminer ve tanıtım aktivitelerine katılabilirsiniz. Seyahate çıkarken, yakın çevrenize karşı gizemli bir hava takınıp, açıklama yapmamayı tercih edeceksiniz.

YAY: Kişiliğinizle ilgili değişime giriyorsunuz. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz.

OĞLAK: Kendi içinizde yalnızlığı tercih etme yada gerçeklerden kaçma isteğiyle uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Bugün alkolizm yada bağımlıkla alakalı konularda çok dikkatli olunuz.

KOVA: Bulunduğunuz ortamlarda değişik fikirleriyle ilginizi çekecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin ve kişiliğinizi vurgulamaktan korkmayın.

BALIK: Bulunduğunuz ortamda kendinizi çok iyi ifade edeceksiniz. Sözleriniz anlamlı ve çekici olacak, yakın çevrenizin takdirini kazanacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir