Pazartesi , 11 Aralık 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » Birbirinden eğlenceli sticker modelleri ile evlerinizi süsleyin

Birbirinden eğlenceli sticker modelleri ile evlerinizi süsleyin

Ufak detaylarla evlerinizi daha güzel gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Tam da bu amaca hizmet eden eğlenceli ve sevimli sticker modellerini; duvarınızdan prizinize, banyonuzdan beyaz eşyalarınıza kadar farklı alanlarda kullanarak, ev dekorasyonunuzda oldukça hoş ve sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Üstelik farklı zevklere hitap eden birbirinden güzel sticker modelleri içerisinden ev dekorasyonunuza en uygun olan modeli bulacağınızdan da şüpheniz olmasın. Hayvan, ağaç ya da çizgi film karakteri figürlü duvar stickerlerini salonlarınızın, mutfaklarınızın, genç odalarınızın duvarlarında tercih edebilir; priz stickerleri ile prizlerinizden bile harikalar yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını birazcık zorlayarak, sert ve zemin tüm yüzeylerinizi stickerler ile renklendirebilirsiniz.

Stickerler nasıl kullanılır?
Düşük maliyetlerine rağmen evinizde olağanüstü yenilikler yaratmanıza imkan tanıyan stickerleri kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi halde yanlış bir uygulama sonrası, hayal kırıklığı yaşayabilir, sticker yapıştırıcılarının gazabına uğrayabilirsiniz.

Öncelikle stickerleri rulosundan çıkararak, ilk işlemi tamamlayabilirsiniz.

Ardından taşıyıcı malzeme ile uygulayacağınız beyaz zemini birbirinden ayırmanız gerekiyor.

Stickeri uygulamak istediğiniz yüzeye düzgün bir şekilde hizaladıktan sonra taşıyıcı yapıştırmalı, bu aşamada taşıyıcının stickerdan daha kolay ayrılması için sıvama hareketi ile üzerine bastırmalısınız. Taşıyıcı şeffaf yüzeyi yavaşça çektikten sonra yüzeyde kalan hava kabarcıklarını iğne yardımıyla patlatıp, zemini düzleştirmek için sıvama hareketini tekrar etmelisiniz.

Sticker modelleri

  • Genç ve çocuk odası stickerleri

Hayvan ve çizgi film karakterlerinin yer aldığı eğlenceli modelleri, bebek, çocuk ya da genç odalarınızın duvarlarına yapıştırarak, çocuklarınızın şahane bir odada yaşamasını sağlayabilirsiniz.
Sünger boblu, tren, uçak ya da araba motifli stickerleri, erkek çocuklarınızın çok seveceğini iddia ediyoruz.
Kız çocuklarınız için Disney prenses baskılı, baykuş, maymun ya da kedi motifli stickerler ile sevimli bir çocuk odası dekorasyonu yaratabilirsiniz.

  • Mutfak stickerleri

Mutfak dekorasyon konseptinize uygun, çaydanlıklı, çay bardaklı, çöp kutulu, Cupcakeli yüzlerce model içerisinden beğendiğinizi seçebilirsiniz.

  • Banyo stickerleri

Banyolarınızda bulunan klozet kapaklarınızı, duvar fayanslarınızı, banyo dolaplarınızı, duşa kabinlerinizi hatta aynalarınızı bile stickerler ile yeniden dekore edebilirsiniz.

Yunus balıklı, ahtapotlu, gülen ya da asık surat baskılı, deniz kabuklu Stickerler ile banyonuzu da eğlenceli ve sıra dışı bir konsepte bürüyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir