Cuma , 24 Kasım 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » Çayda “FANCY” dönemi!

Çayda “FANCY” dönemi!

Dünya çay sektöründe yirmi beş yıldır sahip olduğu köklü tecrübesiyle birbirinden özel çayları, çay tiryakileri ile buluşturan Beta Tea, çay içme alışkanlığınıza yeni bir boyut getiriyor. Özel tasarımları ile dikkatleri çeken “Beta Fancy Tea” koleksiyonu çay sektöründe yepyeni bir dönemin öncüsü oluyor.

Türkiye’ yi çay sektöründe uluslararası platformda başarıyla temsil eden ve sahip olduğu çay çeşitlerine her daim maksimum özen ve güveni göstererek dünyanın bir çok ülkesine kaliteli ve özel çaylar sunan BETA TEA, çay sektöründe hediyelik çay kategorisinin de öncüsü oluyor.

“Fancy” koleksiyonu altında oluşturduğu birbirinden kaliteli yeşil ve siyah çayları ile adeta moda akımı başlatan BETA TEA, yine en iyi ve en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata tüketicisine sunmayı başaran bir dünya markası olmasıyla dikkatleri çekiyor. Çayın modasını ve Beta Tea’ nin eşsiz lezzetlerini Fancy Green , Fancy Purple ve Fancy Red ile yaşayın…

Çin’ in bol yağmur alan ve en verimli çay bölgesi olarak da bilinen HENAN bölgesindeki yeşil çay yapraklarıdan elde edilen Beta Fancy Green, açık yeşil dem rengi, yumuşak içimi ve doğal aromasıyla keyfinizin ve huzurunuzun rengini temsil ediyor. Beta Fancy Red, dünyanın her ülkesinde değer gören siyah çaylar arasında yer alan Seylan çayı ve Sri Lanka’ nın deniz seviyesi kesimlerindeki bahçelerinden toplanan uzun yaprak çayından oluşuyor. Sahip olduğu açık dem rengi ve yumuşak tadımı ile damaklarda lezzet fırtınası estiren Beta Fancy Red, dikkatinizi kırmızı ile çekiyor

Beta Fancy Purple Sri Lanka’ nın alçak yamaçlarının eşsiz siyah çay yapraklarını evlerinize getiriyor. Çok koyu olmayan parlak dem rengi, hafif buruk ve karakteristik lezzetini Seylan’ ın sürekli yağmur alan iklimi ve verimli toprak yapısından alıyor. Beta Fancy Purple, sahip olduğu eşsiz doğal aromasını, mor renginin asalet, lüks ve ihtişamı ile sunuyor.

Kaynak: inhouse

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir