Perşembe , 23 Kasım 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » Jakuzi seçerken nelere dikkat etmeliyiz!

Jakuzi seçerken nelere dikkat etmeliyiz!

Jakuzi… Günün yorgunluğunu atmak, vücut zindeliği kazanmak ve rahatlamak için eşsiz bir imkan. Artık kendi banyolarımızda da jakuzi keyfi yaşamamız çok kolay. Her banyoya göre özel tasarım jakuziler ile jakuzi keyfini evimize taşımamız için bilmemiz gerekenler ise çok basit. Öncelikle banyonun konumu ve istediğimiz jakuzinin özellikleri hakkında fikir sahibi olmamız, jakuzi seçiminde işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

İşte, jakuzi seçmenin püf noktaları…

Şimdi hep birlikte bu sorunun cevabını bulacağız. Piyasada çok çeşitli jakuziler var. Peki, birbirinden farklı şekil, ölçü ve dizayndaki bu jakuziler arasından hangisi bize uygun? Jakuziden beklentilerimiz neler? Bu soruların cevapları ideal jakuzi seçimi için çok önemli. İstediğiniz havalandırma, pompalama sistemi gibi teknik bilgilerin yanı sıra banyonuza olan uyumu, renk seçimi de dikkat isteyen detaylar. Birbirinden farklı teknik özellikler gösteren jakuziler vücut terapisi, rahatlama, temizlik ve keyifli zaman geçirme için önemli. Bu açıdan istediğimiz teknik özellikleri belirleyerek işe başlayabiliriz. Ardından da renk ve boyut seçimi ile istediğimiz jakuziye ulaşmış oluruz.

Belirlediğimiz jakuzi modelini satın aldıktan sonra, birkaç kere tam performansla denemek gerekir. Bu, sahip olduğu motorların sağlamlığını kontrol etmek için önemlidir. Uzun zamandır mağazada veya depoda duran bir modelin işleyen parçalarında durgunluktan dolayı pas oluşumu gözlenebilir, bunu engellemek için de bu parçaların yerlerinden düzenli olarak oynatılması gerekir. Yapacağınız bu ilk çalıştırmada bu nedenlerden dolayı kahverengi sıvıların ortaya çıkması durumunda paniklemeyin. Bu durum normaldir. Ancak ilerleyen zamanlarda halen devam ediyorsa yetkili kişilere danışarak sorunu çözmelerini isteyebilirsiniz.

Her ne olursa olsun jakuzi seçimi ve alımı için güvenilir bir marka ile temasa geçmemizde fayda var. Çünkü jakuzi alımı sonrasında da teknik destek çok önemli. Bu açıdan Türkiye’nin lider jakuzi uzmanı jakuziAVM.com’u size tavsiye ederiz. 1996 yılından beri sektöre hizmet veren ve güvenilir marka olarak dikkat çeken JakuziAVM, 20 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile başta jakuzi olmak üzere duşakabin, küvet, spa havuzlar, compact sistemler, çift kişilik jakuziler ve ayaklı modern küvetleri uygun ödeme ve özel indirimlerle müşterilerine ulaştırıyor, sattığı her ürüne dair eksiksiz destek hizmeti de sunuyor.

0216 317 51 29 – 0530  060 01 41 numaralı destek hatlarıyla müşterilerine her an hizmet veren JakuziAVM özellikle son dönemlerde rağbet gören 3 modeli ile müşterilerini memnun ediyor.

185×120 Çift Kişilik Jakuzi Özellikleri için tıklayın.

225532_ud3cyxgvi3xbt3cxlrscvunmi

170×120 Çift Kişilik Jakuzi Sağ Veya Sol Seçeneği Özellikleri için tıklayın

225532_3dnqfnzhtydej0j78e3f6iggb9

190×150 Çift Kişilik Jakuzi Özellikleri için tıklayın.

225532_dltpts5vzynqelrow6zlbrcnmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir