Perşembe , 23 Kasım 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » Sürpriz yakınlaşma

Sürpriz yakınlaşma

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi  “Güneşi Beklerken”in bu hafta (6 Ağustos Salı) yayınlanacak bölümüne; Kerem ve Zeynep’in sürpriz yakınlaşması damgasını vuracak.

Bu bölümde; Cihan Hoca’ya kurduğu tuzak nedeniyle ailesi tarafından Amerika’ya gitmesine karar verilen Kerem, bütün bunların sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’ten hesap sormaya gider. Onu yine ıssız ve yüksek bir tepeye götüren Kerem, içindeki bütün kini kusarken, Zeynep ilk kez onu böyle görür. Kendini daha fazla tutamayan Kerem, onu üzen her şeyi ilk kez başka birine açık yüreklikle itiraf eder. Nefret ettiği kıza artık farklı bir gözle bakmaya başlayan Kerem ile Zeynep arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanır.

Zeynep ile Kerem aralarında neler yaşanacak? Kerem, Amerika’ya gidecek mi? Cihan Hoca okula dönecek mi? Tüm bu soruların cevabı “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

Kaynak: Kanal D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir