Perşembe , 23 Kasım 2017
Anasayfa » GENEL » Türkiye artık “online” temizleniyor!

Türkiye artık “online” temizleniyor!

Yüzlerce temizlik firmasının üyesi olduğu Türkiye’nin ödüllü markası Temizlikyolda.com online sipariş sistemiyle başta çalışan hanımlar ve öğrencilere olmak üzere -tüm temizlik konularında- ihtiyaç duyanlara profesyonel hizmet veriyor.

Ev temizliği, ofis temizliği, kuru temizleme, perde yıkama, halı yıkama, çamaşır yıkama, koltuk yıkama ve ilaçlama konusunda profesyonel hizmet sunan ve her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha çok tercih edilen Temizlikyolda.com, ünlü isimlerin de tercihi olarak dikkat çekiyor.

Çalışan kadınlar, öğrenciler kadar ofis temizliği için patronların da tercihi olan marka; İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Antalya, Eskişehir, Bursa başta olmak üzere birçok ile hizmet sunuyor. Özenle seçilmiş temizlik firmaları ile müşterileri bir araya getiren platform web sitesinden sunduğu canlı destek ile sipariş vermeyi de kolaylaştırıp, konusunda uzman müşteri hizmetleri elemanları ile sizi karşılıyor. Web sitesi içinde bir blog sayfası da bulunan Temizlikyolda.com özellikle kadın kullanıcıları için; ev temizliğine dair oldukça önemli püf noktaları paylaşıyor.

Online olarak alınabilecek hizmetler sırasında zirveye oynayan “ev temizliği” özellikle çalışan kadınlar arasında oldukça popüler. Direk Temizlikyolda.com’a girerek birkaç dakika içinde istediği hizmete dair gerekli alışverişi yapan kadınlar büyük bir stresten de kurtulmuş oluyor. Konu komşuya sorup temizlikçi bulma devrine son veren, uzman ekibi ve profesyonel çözüm ortakları ile hizmet sunan Temzilikyolda.com özellikle ev temizliği, ofis temizliği ve kuru temizleme kategorilerinde yoğun olarak hizmet veriyor.

Hızla büyüyen ve kısa bir süre içinde tüm Türkiye’ye hizmet verecek bir ağa ulaşmayı hedefleyen Temizlikyolda.com, internet ve teknoloji sektörlerine damga vuran Webrazzi Ödülleri’nde 2014 yılı “Yılın Yeni Web Girişimi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü ve 2015 yılında da BIC Angel Investments’dan yatırım aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir