Çarşamba , 13 Aralık 2017
Anasayfa » ERKEK » Zamanı aydınlatmak için: Victorinox Swiss Army

Zamanı aydınlatmak için: Victorinox Swiss Army

Dünyaca ünlü markaları tek çatı altında buluşturan Eyüboğlu, sektöründe kalitesiyle fark yaratan Victorinox Swiss Army saatleriyle erkeklere şıklığın kapılarını aralıyor. Victorinox Swiss Army tarafından tasarlanıp geliştirilen Night Vision saatleri, yeni renk seçenekleriyle erkeklerin ilgi odağı oluyor.

Son yıllarda erkekler dış görünüşüne daha çok özen göstererek şık bir duruş yakalamaya çalışıyor. Şık bir erkeğin en önemli aksesuarı ise şüphesiz ki saati oluyor. Saat seçimlerinde kaliteli ve kullanışlılığın yanı sıra şık bir duruşun da önemli detaylar arasında olduğunu savunan Victorinox Swiss Army, yeni renk seçenekleriyle sunduğu Night Vision serisi ile erkeklere zarif ve şık bir duruş katıyor.

Victorinox Swiss Army’nin farklı renk seçenekleriyle sunduğu Night Vision saatler; çığır açan ışıklandırma özellikleriyle erkeklerin beğenisine sunuluyor. Sıra dışı kadran ışıklandırması ve LED feneri sayesinde karanlık ortamlarda rahat görüş olanağı sunan Night Vision saatler, şık kadran ve bilezik tasarımıyla da şıklığa vurgu yapıyor.

Çelik, deri ve kauçuk kayış seçenekleri bulunan Night Vision saatlerin yeni koleksiyonunda, yeşil, siyah, kahverengi gibi renklere ek olarak kırmızı ve mavi gibi renkler de yer alıyor. Çelik kasa içinde Quartz makine ve 72 ay pil ömrüne sahip olan Night Vision saatler, yansıma yapmayan safir kristal camıyla da net bir görüş sağlıyor. Tarih, pil gücü tükenme uyarısı gibi özelliklerinin yanı sıra LED fener ve kadran ışığı bulunan Night Vision saatleri ile karanlık ortamlarda da zamanı aydınlatın.

Kaynak: Aristo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir