Pazartesi , 11 Aralık 2017
Anasayfa » BEATPAZARI » EĞLENCE » Zara’dan muhteşem türküler

Zara’dan muhteşem türküler

BURSA – Temaşa-i Ramazan programı kapsamında konser veren usta sanatçı Zara, en güzel türküleriyle Bursalı sevenlerini keyifli bir müzik yolculuğuna çıkardı.

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programı, Merinos Parkı’nda eğlenceli konserlere imza atmaya devam ediyor. Birbirinden özel sanatçılarla Bursalı sanatseverleri bir araya getiren program, yine özel bir sesi ağırladı. Kendine özgü yorumuyla Türk Halk Müziği’nin güçlü isimlerinden biri olan Zara, hayranlarını eşsiz bir müzik yolculuğuna çıkardı.

Bursa’ya özel bir repertuarla sevenlerini selamlayan sanatçı, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Zara’nın türkülerine hayranları da coşkuyla eşlik etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Zara, zarafetiyle göz kamaştırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de konserin sonunda hayranları tarafından alkış yağmuruna tutulan Zara’ya teşekkür plaketi verdi.

‘Temaşa-i Ramazan’ın ‘Ramazanda Sağlık’ bölümüne de Dr. Önder Akkaya konuk oldu. Fatih Mühürdar’ın sunumu ile gerçekleştirilen ‘Ramazanda Sağlık’ programının konuğu olan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Akkaya vatandaşların merak ettikleri konularda sorularını da cevapladı.

Kaynak: BBB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir