BEATPAZARI

Hakan, Pascal, Doğukan! Survivor’a kim veda etti?

Serenay SMS oylamasında haftanın birincisi oldu. Ve Pascal Nouma Survivor All Star’dan elendi.

[dropcap]S[/dropcap]urvivor All Star’da seyircilerin kullandıkları oylar sonucu bu hafta diğer rakiplerinden daha az oy alarak Ünlüler takımına dolayısıyla Dominik’e veda eden isim açıklandı. Pascal Nouma Survivor All Star’dan elendi. Pazar günü yapılan SMS oylamasında Ünlüler takımından en çok oyu alarak birinci olan isim Serenay oldu. Serenay sonucu şu sözlerle yorumaldı; “Benim için el açıp dua eden ve benim destekleyerek haftanın birincisi yapan herkesten Allah razı olsun. Onların desteklerini şu haftada hissetmek benim için çok önemliydi. Benim bir düşüncem var. Hep o düşüncede ilerlemek istiyorum. Bu düşünce bana ailem tarafından aktarıldı. Survivor’da bile o düşünceden kopmaya niyetim yok. Gittiğim her yolda yüreğimi koyacağım. Mühim olan insanlık.”

SERENAY PASCAL’IN İSMİNİ VERDİ

“Bu hafta Hakan ve ben çok yıprandık. Hakan’ın benden bir isteği var. Onu yerine getireceğim. Eğer birinci olursanız lütfen bu ismi benim karşıma söyler misiniz dedi. Benim de boynumun borcudur Hakan’ın bu isteğini yerine getirmek. Aklımdaki isim Pascal Nouma.”

MERVE AYDIN DOĞUKAN’IN İSMİNİ VERDİ

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Merve Aydın, Hakan ve Pascal’ın ardından gitmesi için Doğukan’ın adını verdi. Doğukan ilk kez aday olmuş oldu. Merve Aydın, “Doğukan’ın elenmeyeceğini düşünerek onun ismini söylüyorum. Umarım elenmez” dedi.