TANITIMLAR

İşte milyonluk yarışmacılar!

Türkiye geçen Cuma Akşamı Show TV’de “Bir Milyon Benim!” diyen 10 yarışmacıyla tanıştı. Aralarında mühendislerden, akdemisyenlere, ev kadınlarından doktorlara, sorulan soruların sonunu duymadan cevabı söyleyen 10 yarışmacının 1.000.000 TL BÜYÜK ÖDÜL’e ulaşmak için aralarındaki nefes kesen mücadeleye tanıklık etti.

[dropcap]E[/dropcap]ylül ayından bu yana tüm Türkiye genelinde yapılan elemeler sonucu, yarışmaya finalist olarak katılan yarışmacıların soluksuz mücadelesi sonucu Aralık ayında yayınlanacak “Bir Milyon Kimin” finallerine ilk vizeyi 49 yaşındaki Nöroloji Doktoru Mustafa Ar alarak “Kazanalar Kulübüne” geçmeye hak kazandı.

Bu Cuma 23.00’te SHOW TV’de yayınlanacak 2. bölümde bakalım hangi yarışmacı rakiplerini eleyerek 1.000.000 TL’ye yaklaşacak?

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNİN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ!

Türkiye genelinde yapılan elemeler sonucu “Bir Milyon Kimin” stüdyosunda yarışmaya hak kazanan Türkiye’nin bilgi konusunda en iddialı yarışmacıları, OKAN BAYÜLGEN, BÜLENT ÖZVEREN VE GÜLBEN ERGEN’in sorduğu sorular karşısında üç etapta birbirleriyle yarışacak ve her bölümde, en fazla doğru cevabı en hızlı sürede veren bir kişi Büyük Finallerde finalist olmaya hak kazanacak.

2014’ÜN İLK MİLYONERİ SHOW TV’DE!

Cuma Akşamı OKAN BAYÜLGEN, BÜLENT ÖZVEREN VE GÜLBEN ERGEN’den oluşan Muhteşem jürisi ve Türkiye’nin en bilgili, en zeki yarışmacıları “Bir Milyon Kimin”de yarışacak.

31 Aralık Gecesi, aralarından bir kişi Türk Televizyon tarihinde bir bilgi yarışmasında verilecek olan En Büyük Ödül 1.000.000.TL’yi mutlaka kazanacak.

YARIŞMACILAR KİM?

LALE PUSAT: 46 YAŞINDA EV HANIMI. GEÇTİĞİMİZ HAFTA ÇALIŞMADIĞI YERDEN ÇIKMIŞTI SORULAR AMA 1 HAFTADA ÇALIŞARAK AÇIĞINI KAPATMIŞ…

HASAN ARDAL: 44 YAŞINDA, EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI. KALP CERRAHI. GEÇTİĞİMİZ HAFTA YARI FİNALE KALDI ANCAK SON ANDA FİNALE ÇIKAMADI…

FEVZİYE UYSAL GÜLTAŞ: 41 YAŞINDA MERSİNLİ VE BİYOKİMYA UZMANI DOKTOR. GEÇTİĞİMİZ HAFTA MUSTAFA BEY İLE FİNALDE YARIŞMIŞ AMA OLMAMIŞTI.

VOLKAN UĞURLU: 33 YAŞINDA ÇEVRE VE İNŞAAT MÜHENDİSİ. ANNESİYLE YAŞIYOR. BİLGİSİNİ HENÜZ İSTEDİĞİ GİBİ GÖSTEREMEDİ AMA BU HAFTA GİDİŞATI DEĞİŞTİRMEK İSTİYOR…

HANİFE GÜL KELEŞ: 40 YAŞINDA VE EV HANIMI. BU HAFTA HEYECANINI BİRAZ DAHA BASTIRMIŞ GÖZÜKÜYOR.

FIRAT MENDERES ZENGİN: 37 YAŞINDA. İKİ OĞUL BABASI. ELEKTRİK MÜHENDİSİ BİR DEVLET MEMURU. GEÇTİĞİMİZ HAFTAYI BİR TALİHSİZLİK OLARAK GÖRÜYOR BU HAFTA FİNALE ÇIKMAYA NİYETLİ…

YUSUF DİNÇER: 31 YAŞINDA. BEKAR BİR BİLGİ YARIŞMASI KURDU. GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİNDEN BİRİYDİ.

ŞENAY GEZERGEN: EVLİ. 30 YAŞINDA. BELKİ DE YARIŞMANIN EN GENÇ İSMİ OLDUĞUNDAN GEÇEN HAFTA ÇOK HATA YAPTI UMARIM HATALARINDAN DERS ALMIŞTIR.

SAVAŞ MEMİŞOĞLU: 62 YAŞINDA VE ADANA’LI. FİNALE ÇOK YAKLAŞMIŞTI AMA TEK BİR SORUYLA TÜM GİDİŞAT DEĞİŞTİ… GEÇEN HAFTA MUSTAFA BEY’E KAPTIRDIĞI KOLTUĞA CUMA GECESİ OTURMAYA NİYETLİ.

MURAT TEKİN: 39 YAŞINDA TEKİRDAĞLI, EDEBİYAT ÖĞRETMENİ İKİ ÇOCUK BABASI… ÖĞRENCİLERİNE OKUMANIN PARA ETTİĞİNİ GÖSTERMEK İSTİYOR.

Show TV / 25 Ekim Cuma / 23.00