BEATPAZARI GENEL

Survivor’a ünlü darbe!

Bu sezonun iddialı televizyon programlarından Survivor All Star cumartesi, pazar, pazartesi ve salı akşamları ekrana geliyor. Haftanın 4 akşamı ekrana gelene Survivor All Star izlenme oranlarında da oldukça iddialı. 4 akşamın üçünde birinci All Star sadece bir akşam birinciliği kaptırıyor.

[dropcap]S[/dropcap]urvivor All Star Cumartesi akşamı Kiraz Mevsimi dizisini geride bırakıp akşamı birinci sırada tamamlıyor. Pazar akşamları da FOX TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim de ancak ikinci sıraya kadar yükselebiliyor. Gecenin galibi ise Dominik’teki hayatta kalma mücadelesi.

nurgül yeşilçay

Salı günü de durum çok değişmiyor. Salı akşamının iddialı yapımları Aşk Yeniden ve Kaderimin yazıldığı gün de adı geçen yarışmaya karşı zirveyi terk etmekten başka bir şey yapamıyorlar. Survivor yayınlandığı akşamların şampiyonu. Ta ki pazartesi akşamına kadar! Nurgül Yeşilçay verdiği bir röportajda dizileri yayına başlamadan önce Karadayı’dan korktuklarını söyledi. Ve fakat Nurgül Yeşilçay’la Erkan Petekkaya’nın başrolünü paylaştığı dizi pazartesi akşamı sadece Karadayı’yı paramparça etmekle kalmıyor aynı tarifeyi Survivor için de uyguluyordu. Yayınlandığı dört akşamın üçünde birinciliği kimselere kaptırmayan Survivor pazartesi akşamı ancak ikincilikle yetiniyor.

Kaynak: Radikal