BEATPAZARI GENEL

Survivor’da cinselliği engellemek adına “şap” iddiası!

TV8’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2016 adlı yarışmadan geçen haftalarda Ünlüler Takımı’na veda eden Tuğba Özay, adada dair yaşadıklarını anlattı. Ada hayatına dair ilginç açıklamalarda bulunan Özay, özellikle “Adada cinsellik var mı?” sorusuna ilginç bir yanıt vardi.

MyNet’in haberine göre, Survivor’da yaşanan entrikalardan ve adadan elenmesini beklediği isimlerden bahseden Tuğba Özay, belki de adayla ilgili en ilginç röportajlarından birini Armağan Çağlayan’a verdi. İşte, röportajdan önemli satır başları;

Survivor hayatının ekrandan görünen bölümleri ve yarışmalar dışında nasıl geçiyordu?

İlk bir ay ben de barakada yaşıyordum. Daha sonra kendim için bir yaşam alanı yaptım.Sabah erkenden kalkıyordum, ilk işim ormana gidip kütükler toplamak oluyordu. Düşünebiliyor musun Atlantik okyanusunun dibindesin ve sabah yüzünü orada yıkıyorsun. İnanmaz bir deneyim.

Ateşimi yaktım, hamağımı kurdum, çamaşırlık yaptım, çok güzel bir oturma düzeni yaptım.

Tepsiler sehpalar, rüzgar gülleri yaptım kendime. Sonuçta hayatın bir süreliğine bile olsa orada geçiyor ve kendi yaşam alanını yaratıp bundan keyif almaya bakmak lazım.

Gece yarısı yıldızların kaymasını izliyordum.

Bir gece tam 5 tane arka arkaya yıldız kaydı. Ertesi gün dokunulmazlık Oyunu vardı. Ben de her yıldız kaydığında bir dilek tuttum ve biri de yarın oyunda iyi olmaktı ve ertesi gün 5 oyun oynadım ve 5’te 5 yaptım ?

Oradan buraya bir şeyler getirdin mi?

Ben tabii konseyde eleneceğimi bilmediğim için, konseye giderken yanıma hiç birşeyimi hatta orada kullandığım çantamı ve özel eşyalarımı bile almadım. Ancak söyledim onları getirecekler bana.

10 Şubat benim doğum günüm.

Bizim adanın karşısında küçük bir ada var, oraya gittim dalmaya ve kocaman bir deniz minaresi buldum, bu da bence tabiat ananın bana doğum günü armağanıydı.

“Tabiatın Kızıyım” diye boşuna demiyorum:)

Sigara içen var mıydı orada?

O özel izinler bazı durumlarda oluyor mu bilmiyorum ama ben kullanmadığım için bilmiyorum. Mesela kadın olarak regl için izin veriyorlardı. Ama zaten bir müddet sonra kesiliyorsun. O da kesiliyor.

Yeterli beslenememe ile alakalı olabilir mi?

Tabi. Mesela göğüslerim o kadar sönmüştü ki. Etimi tuttuğum zaman sanki her şeyin içi boşalmış gibiydi. Bacağımı tutuyorum, kalçamı tutuyorum. Allah’ım diyorum her şey kaybolmuş falan. Geldim toparladım. O ayrı da. Onun dışında mesela Hindistan cevizi kirpiklere de faydalıymış, onu da orada öğrendim, baya uzattı. Saçlarım hiçbir işlem görmediği için, işte fön makinası vs bunları görmediği için.

Daha sağlıklı oldu?

Daha sağlıklı oldu. Ben hep olayın güzel yanlarından bakmaya çalıştım. Cildin daha bir güzelleşiyor. Yani güzel şeyler kattı bana Survivor. Mesela seks hayatı…

Ne oldu? Hiçbir şey olmadı…

Hiç… Herhalde hormonların orada devreye girmiyor yani, hiçbir şekilde aklıma gelmedi, hiç! Sıfır… Hiç düşünmedim…Hatta bazı arkadaşlar şey diyordu; “Ya kazandığımız ödül oyunlarına şap mı atıyorlar” falan diyorlardı.