BEATPAZARI

Yatay paketleme makinasında doğru adres: SOT Makina

SOT Makina Pazarlama Servis ve Dış Ticaret Ltd Şti, 2015 yılında kurulmuştur. Matbaa makineleri sektöründen gelen üretim, teknik, dış ticaret ve servis tecrübemizle, matbaa sektörü başta olmak üzere pek çok farklı sektöre gerek sıfır ve ikinci el makinelerle gerekse farklı servis çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite ve kesintisiz hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız, hızla gelişen teknoloji ve değişen üretim trendleri ışığında,firmalarımıza en doğru otomasyon çözümlerini sunmayı amaçlar.

Konusunda uzman, alanında uluslararası tanınırlığa sahip firmalarla iş birliği yapan SOT Makina, bu firmaların Türkiye temsilciliğini alarak, hizmet verdiği sektörleri ve ürün gruplarını genişletmiştir. Ürün ve çözüm yelpazemizi her geçen gün artırmak ve alanında aranan bir firma olarak büyüyerek sizlerle birlikte yola devam etmek arzusundayız.

SOT Makina olarak, matbaa sektörü başta olmak üzere pek çok sektöre gerek sıfır ve ikinci el makinelerle gerekse farklı servis çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Yatay Paketleme Makinası

Yatay Ambalaj makinelerimiz arasında flowpack ambalaj makinası, zarf tipi yatay ambalaj makinası, 4 kenar yapıştırmalı yatay ambalaj makinası ve tam otomatik inline beslemeli yatay ambalaj makinası bulunmaktadır.

Yatay ambalaj makinalarımız gıda, temizlik, elektrik, oyuncak v.b. pek çok farklı sektöre hizmet etmektedir.

Paketleyebildiği Ürünler

Çikolata
Gofret
Sakız
Temizlik Bezi
Sünger
Islak Mendil
Parfüm
Permatik Jilet
Oto Aksesuarları
Plastik Servis Seti
Helva
Lokum
Kek